پرینتر سه بعدی

مینی چاپشه بهترین گزینه برای خرید پرینتر سه بعدی خانگی

کیفیت پرینت عالی

مینی چاپشه با طراحی بدون عیب و نقص به یک گزینه عالی برای خرید پرینتر سه بعدی خانگی و ارزان قیمت که مناسب همه کسب و کار های کوچک و خانگی تبدیل شده است.

این پرینتر سه بعدی دوست داشتنی به نحوی طراحی شده که بدون کاهش در کیفیت پرینت و ابعاد چاپ، قیمت خیلی مناسبی داشته باشد،گزینه عالی برای خرید پرینتر سه بعدی ارزان بوده و هرکسی که به ساخت قطعه با پرینتر سه بعدی نیاز پیدا کرده باشد میتواند به راحتی آن را تهیه کند و بدون نگرانی از آن استفاده کند.

این دستگاه با داشتن سنسور تراز خودکار شمارا از مشکلات تراز نبودن سطح هیت بد پرینتر سه بعدی نجات میدهد و سطح پرینت شما همیشه تراز خواهد بود و کیفیت قطعه پرینتی شما همیشه عالی خواهد بود.

با بهره گیری از هیت بد 144واتی قدرتمند روی این پرینتر سه بعدی به شما توانایی پرینت انواع مواد اولیه از جمله ABS را خواهید داشت!

مطالعه صفحه نکات خرید پرینتر سه بعدی برایتان مفید است.

پرسرعت در پرینت

پرینتر سه بعدی چاپشه مینی با داشتن محور های سبک و وجود نداشتن اکسترودر روی هد دستگاه میتواند با سرعت و شتاب بالا پرینت بدون مشکلی داشته باشد.

در خرید پرینتر سه بعدی خانگی حمل و نقل پرینتر هم مهم است در این خصوص هم باید گفت که پرینتر سه بعدی چاپشه مینی از پروفیل های آلومینیومی 2040 و2020 ساخته شده است که باعث پایداری حداکثری میشود و همزمان وزن دستگاه را کاهش میدهد این مسئله باعث حمل و نقل آسان این دستگاه میشود.

heated bed
تصویر پرینتر سه بعدی چاپشه

مجهز به هیت بد

مجهز به سنسور تراز خودکار

مجهز به هیت بد

heated bed

گارانتی

گارانتی

با خرید پرینتر سه بعدی مینی چاپشه از یکسال خدمات پس از فروش ، آموزش کار با دستگاه و نرم افزار اسلایسر بهره مند می شوید.

در صورتی که هنگام کار با پرینتر های سه بعدی ما دچار هرگونه مشکلی شدید، تیم دکتر پرینتر به صورت رایگان در خدمت شما خواهد بود.

گارانتی

تکنولوژی پرینت

FDM

ابعاد چاپ

200x200mm

ابعاد دستگاه

415x485mm

فیلامنت های قابل پرینت

PLA-ABS-PETG

درگاه ارتباطی

SD-USB

سیستم های قابل استفاده

MAC/WindowsXP/7/10/11

قطر فیلامنت

1.75MM

نرم افزار اسلایسر

Simplify3d/Cura

ضخامت لایه گذاری

0.1-0.4mm

دقت پرینت

±0.1mm

حداکثر دمای نازل

260°

حداکثر دمای هیت بد

100°

قیمت پرینتر سه بعدی خانگی

قیمت پرینتر سه بعدی خانگی 14.490.000 تومان است.

با برسی قیمت های پرینتر سه بعدی خانگی به این نتیجه میرسید مینی چاپشه بهترین گزینه برای خرید پرینتر سه بعدی ارزان و باکیفیت است.